صنعت ساخت سنگ های مصنوعی:

شرکت فراپل در زمینه ساخت رزین های مناسب برای صنعت سنگ های مصنوعی دارای متنوع ترین محصولات می باشد.

  • سنگ های کورین :

شرکت فراپل دارای 2 گرید رزین اورتو مختلف برای تولید این سنگ ها می باشد. رزین فراپل 127 که دارای پیک گرمازایی مناسب بوده که باعث جلوگیری از ایجاد ترک حین تولید می گردد. این رزین دارای ساب خوری مناسبی نیز می باشد. همچنین رزین فراپل 128 یک رزین اورتو بوده که به دلیل دارا بودن کبالت بی رنگ مخصوص بعد از پخت بسیار بی رنگ می باشد. لازم به ذکر است که شرکت فراپل برای این رزین اقدام به تولید یک کبالت بی رنگ مخصوص نموده که باعث کاهش بسیار زیاد رنگ قطعه نهایی بعد از پخت می گردد.

 

 دانلود مشخصات رزین فراپل O127

 دانلود مشخصات رزین فراپل O128

  • سنگ های کوارتز:

شرکت فراپل برای این سنگ ها  دارای گرید اورتو فراپل 122 می باشد. این رزین دارای پیک گرمازایی مناسب بوده و همچنین دارای رنگ بسیار کم بعد از پخت نهایی دارد. این رزین همچنین از ساب خوری مناسبی برخوردار بوده و از تاب برداشتن سنگ بعد از پخت جلوگیری می کند.

 

 دانلود مشخصات رزین فراپل O122

  • سینک و روشویی :

شرکت فراپل برای این قطعات نیز دارای 2 گرید اورتو فراپل 126 و فراپل 127 می باشد. رزین فراپل 126 نیز یک رزین دارای کبالت بی رنگ بوده که این امر باعث کاهش بسیار زیاد رنگ قطعه نهایی بعد از پخت می گردد. همچنین شرکت فراپل برای تولید این قطعات دارای ژل کوت های بی رنگ و سفید رنگ مخصوص بوده که در صورت نیاز مشتریان برای ایشان ارسال می نماید.

 

 دانلود مشخصات رزین فراپل O126

 دانلود مشخصات رزین فراپل O127

  • رزین های سالید سورفیس :

فراپل دارای 2 رزین اصلاح شده با اکریلیک برای تولید این نوع از سنگ ها می باشد. رزین اورتو فراپل 131 که دارای خواص مکانیکی بسیار مناسب و شفافیت بسیار بالا می باشد. رزین فراپل 216 یک رزین ایزو با مقاومت شیمیایی بالا و خواص مکانیکی مناسب جهت تولید سنگ های مورد نظر می باشد. این رزین بدلیل دارا بودن اکریلیک دارای شفافیت بسیار بالا می باشد.

 

 دانلود مشخصات رزین فراپل O131

 دانلود مشخصات رزین فراپل I216