توانمند ترین شرکت دانش محور در تولید رزین های تخصصی و عمومی در ایران

 

صنایع شیمیایی فراپل جم (سهامی خاص) به عنوان توانمند­ترین تولید کننده دانش بنیان انواع رزین­های صنعتی فعالیت خود را از سال 1382 آغاز نموده است این مجموعه با همت متخصصین داخلی و خارجی و با استفاده از ماشین آلات تولیدی، تجهیزات آزمایشگاهی و جدید­ترین فرمولاسیون ­های روز دنیا  موفق به تولید انبوه و یکنواخت انواع رزین های پلی استر غیر اشباع ارتو، ایزو، ترفتالیک، رزین­های ونیل استر بر پایه بیسفنل ­آ، نوالاک، رزین­ های مقاوم در برابر شعله، انواع ژل کت، خمیر رنگ و کبالت اکتوات شده است.


محصولات این شرکت دانش بنیان، موفق به اخذ گواهینامه های، WRAS از کشور انگلستان، پروانه ساخت بهداشتی از سازمان غذا و دارو به منظور قابلیت استفاده محصولات در ساخت مخازن و لوله­ های آب آشامیدنی و همچنین تاییدیه از موسسه رده بندی ایرانیان به منظور استفاده در صنایع دریایی شده است.


صنایع شیمیایی فراپل جم با بیش از یک دهه فعالیت در بازار­های داخلی و خارجی زمینه کاهش وابستگی کشور به واردات رزین­های موردنیاز در صنعت فایبرگلاس را فراهم نموده و حتی موفق به صادرات گسترده محصولات خود به کشور­های منطقه گردیده است. فراپل جم مفتخر به عناوینی چون واحد تحقیق و توسعه نمونه استان همدان، واحد نمونه استان، صنعت سبز و واحد نمونه کیفی شده است.